Tanec šesti smyslů

Tanči všemi smysly

Tanči, jako bys nikdy nechtěla přestat

Tanči, abys poznala, kdo jsi

Cyklus pohybově - relaxačně - smyslově laděných setkání pro ženy všech vyznání a světů. Neomezeně věkem, konfekční velikosti ani praktickými znalostmi nějakého cvičebního postupu či předchozí zkušeností s tancem. Doporučeno ženám se zvědavou duší a prahnoucím po pohybu, který uvolní tělo mimoděk. Taky nemám moc ráda předepsané předem dané pohyby a dodržování rytmu :-)

Tančící smysly

Cítím pohled,

slyším tělo,

vidím dotek,

tančím hudbu,

ochutnávám bytí

vnímám

Kouzlo života -

 kouzlo projevené pohybem

Tanec šesti smyslů

"Tančící žena je jako pramen vody, který nezná své koryto a přesto teče. Stává se potokem, řekou, klidným jezerem a nakonec oceánem. Přesto zůstane kapkou vody.

Může být čím chce."

Tančící žena smysl má

Náš fyzický a psychický systém dokáže pojmout víc věcí naráz. (Aspoň se to o nás ženách říká :-)

Zkusila jsi tak někdy tancovat? Poslouchat, dotýkat se, vonět, koukat a ochutnávat? Zvu Tě na prožitkový cyklus setkání v bezpečném kruhu žen, kde si můžeš dovolit odmítnout jakoukoliv nabídku, kterou se Tě budu snažit dostat k šestému smyslu.  Je dovoleno vnímat pouze sama sebe a dopřát si přesně to, co tvé tělo a duše potřebuje. Můžeš ji také přijmout jako výzvu a zažít uvolňující bláznivé objevování svého potenciálu. Lekce jsou tří hodinové pro dokonalou integraci prožitku a možnosti naladění.


Vlníš se, když začne hrát hudba? Ráda bys chodila tančit, ale není kam a nebo je to mimo tvoji věkovou či jakoukoliv jinou kategorii? Cítíš, že tvé tělo má potřebu se hýbat, ale nic tě neoslovuje???

Zvu Tě do tance šesti smyslů! 

Nejjemnější způsob jak si dopřát relaxaci a znovuobnovení energie.


Cyklus relexačně - pohybovo- tanečních setkání s vlastním tělem


Náplň krátkého kurzu pro zamilování se do sebe 

  • Každé setkání nás čeká a vyzve do tance jedno energetické centrum v našem těle (podrobnosti v průběhu kurzu, lekce jsou na sebe navazující)
  • Na všech setkáních bude krátké ladění na své osobní prožívání, prostor pro uvolnění a příprava těla na fyzickou aktivitu - zaměřená pozornost na sebe. Ve společnosti stejně laděných žen si můžeš dovolit nechat své tělo prožívat, co zrovna potřebuje
  • Obnovení proudění energie ve tvém těle projevené pohybem, dechem a zvukem. 
  • Tři mocné nástroje pro obnovení tvé síly a chuti do života
  • Bezpečný prostor, možnost dovolit si zatančit svůj momentální stav a protancovat se do změny. 
  • Jakkoliv přijdeš naladěná, nezůstane to stejné
  • Tvoření dechem
  • Relaxace, uvolnění chronického i akutního napětí, odevzdání

 


Setkání ženské esence v pohybu

Smysl má tanec


Téma pro další cyklus tanečních setkání


Srdce a jeho poklady


Když je tělo v pohybu, mysl má volno. V průběhu našich setkání si dovolíme střídat zaměření na energickou a relaxační pohybovou aktivitu. Bude dost prostoru pro prožívání a uvědomování si svých naučených pohybových vzorců  vnímání a ladění se na nové léčivé pohyby, zvuky, chutě a doteky.
 Bude čas na sebe a své naladění na smysly. Dovolíme si toho mnoho :-)

Zdá se Ti to jako nesmysl ???

Jestli toužíš po pohybové aktivitě, ať už kvůli svému tělu, že máš pocit, že by mělo/mohlo vypadat jinak, než zrovna teď, nebo si chceš jenom odpočinout v příjemné ženské společnosti, je tento lehce pohybově relaxačně taneční kurz zrovna pro Tebe. 

Dovolíš si být se sebou, dovolíš si tancovat a radovat se ze svého těla. Nebudeš potřebovat diváky ani uznání, že to děláš správně a sexi, nebo dle někoho, kdo Ti namluvil, že je lepší sedět v koutě :-)

Je čas objevit radost skrze své tělo. 

Je čas udělat něco jinak.

Je čas na nové prožívání, na poznání jak mocný je tvůj dech a touha po uvolnění.  

Nyní je čas udělat první pohyb...

"Tvé údaje jsou v bezpečí a slouží pouze pro naši komunikaci. Neposkytuji je nikomu dalšímu ani neposílám nabídky všeho druhu. 

Kontakt je pouze pro domluvení si podrobností ohledně setkávání a v budoucnu k pozvánce na živé setkávání, které pořádám. 

 Kdykoliv je na požádání vyřadím. 

Děkuji za pochopení a důvěru."
Těším se na Tvou esenci! 

V tanci je kouzlo a ty jsi kouzelnice.


Má to smysl?


Chceš zažít svobodný a pravdivý tanec?

Chceš si dopřát 3 hodiny jen a jen pro sebe v bezpečném kruhu žen

 a objevit, přijmout a uznat šestý smysl jako něco skutečného?

ANO?

Vítám Tě a těším se na Tebe

Michaela

Pokud máš chuť tančit, hýbat se, odpočívat, poznávat nepoznané, naslouchat, ochutnávat, bavit se sama sebou a inspirovat se stejně smyslnými ženami, zanechej mi vzkaz a já ti pošlu pozvánku když se otevře nový cyklus.

Děkuji Michaela

Děkuji