Archetypy zvířat v ženském podání

13.09.2021

9 zvířecích symbolů

9 archetypů ženy

9 vrstev ženské duše

Ženy a symbolika je spojení, které mi dává smysl. Ženská duše je popsáná devíti vrstvami, které souzní s ženskými aspekty. Každá vrstva má svoji vlastní esenci a je součástí celku. Když nám některý aspekt převažuje a dominuje, jsme v nerovnováze. Když chybí, je v duši zmatek. Devět archetypálních symbolů pro ženu je základní nastavení, které do života přináší poznání Mohendžodára. Každá část je důležitá, každá má své stínové pohledy a každá je jedinečná

Ženy ve svém životě potřebuji řád, ale milují spontánnost. Chtějí být krásné a bojí se projevit. Mají hodně nápadů, ale nevěří si. Chtějí být úspěšné, ale taky být doma s rodinou a pečovat o ni. Radí všem okolo, ale samy mají zmatek v duši. Provozují rychlý a divoký sex, ale touží po romantice a dlouhých procházkách. Neví, jak by ten rozpor v sobě měly uchopit a zda vůbec. 

Tohle vše a nejen to (protože každá žena má své vlastní "stavy" a v hloubi duše cítí, že to co zrovna cítí a prožívá není "ono"), odkrývá a léči poznání archetypálních ženských zvířecích archetypů.


Čisté symboly bez kulturních podmínek, zvířata v ženském rodu, důvěrně známá žijící kolem nás. Tyhle zvířecí symboly nám pomáhají rozklíčovat náš ženský systém. Jsou jakýsi ukazatel a pomocník ve zmateném světě plném protikladů a nejasností.

Tančit intuitivní tanec je osvobozující a tančit v esenciální rovině zvířecí symbol je hluboké a instinktivní. Nenapodobuje zvíře, ale cítí jeho esenci a vzkaz. Probouzí se její instinktivní chování a sexuální poznání. Je to laskavý a hluboký prožitek, který umocňuje zvířecí ásana. Je použitelná pro běžný život a připomínání si toho prožitku.

Každá z nás touží být tou, kterou se zrodila.

 Najděme se, probuďme se a buďme. 

Díky poznání zvířecích symbolů, už nikdy nejsem sama.