smyslmazena.cz

Víkendy

Opečuj se. Odpočiň si. Dovol si to.

Pobyt ztracená žena - návrat k sobě

Luxusní ***** pobyt, kde si odpočineš a dostaneš možnost přijít zpátky k sobě.
19.- 21.7.24 , Hotel Chateau Šanov *****
Jsi pořád v jednom kole? Připadáš si někdy v životním shonu ztracená?
Pokud potřebuješ na chvíli, nadechnout se a přijít na to, jestli jdeš v životě správným směrem, řekni tomuto víkendu ANO. Dva dny, během kterých si vyčistíme společně hlavu a dobijeme baterky. Na vyvolené ženy čeká laskavá péče sestavená pro uklidnění chaotické ženské mysli a opečování ženské duše. V péči o královnu nesmí chybět skvělé jídlo a možnost využití krásného wellness. Nic nečekej. Nech otázky stranou a doraž. Tento víkend ti pomůže navrátit se sama k sobě a odpovědi přijdou samy.

Rozmazli se, vrať se k sobě.

Program

Tento víkend ti pomůže navrátit se sama k sobě a odpovědi přijdou samy.

Speciálně sestavený program pro rozvinutí ženského cítění a vnímaní těla, uvolnění napětí a příležitost prohlédnout vlastní stín. Na vyvolené ženy čeká laskavá péče sestavená pro uklidnění chaotické ženské mysli a opečování ženské duše. V péči o královnu nesmí chybět skvělé jídlo a možnost využití krásného wellness. Nic nečekej. Nech otázky stranou a doraž. Tento víkend ti pomůže navrátit se sama k sobě a odpovědi přijdou samy.

Můžeš se těšit na cvičení a meditace

7 700 Kč*
*pro prvních 7 účastnic, poté cena 8 800 Kč
*Andělské číslo 7 symbolizuje rovnováhu, sebepoznání, duchovní vývoj a štěstí. Mluví o příchodu dobrých časů. Jste na správné cestě a díky tomu ve vašem životě můžete očekávat další pozitiva.

Řekni ano. Přihlas se.

Nic nečekej. Nech otázky stranou a doraž. Tento víkend ti pomůže navrátit se sama k sobě a odpovědi přijdou samy.
Vyplň formulář a odešli přihlášku, alternativě mě můžeš kontaktovat telefonicky +420 777 648 777 nebo emailem mjanu@seznam.cz
Pro potvrzení rezervace je nutné zaplatit 50% zálohu