smyslmazena.cz

Kouzlo tance

Tanči, jako bys nikdy nechtěla přestat. Tanči, abys poznala, kdo jsi.

„Tančila, protože byla vděčná, že žije.

Byla vděčná že žije, protože tančila.“ – Rebecca Campbell

O co se jedná?

Kouzlo života je pohyb

Vlníš se, když začne hrát hudba? Ráda bys chodila tančit, ale není kam a nebo je to mimo tvoji věkovou či jakoukoliv jinou kategorii? Cítíš, že tvé tělo má potřebu se hýbat, ale nic tě neoslovuje??? Nechceš se učit nějaké kroky a pravidla, ale přesto vnímat rámec a bezpečí?
Cyklus pohybově - relaxačně laděných setkání primárně pro ženy. Neomezeně věkem, konfekční velikosti ani praktickými znalostmi nějakého cvičebního postupu či předchozí zkušeností s tancem či meditací. Doporučeno ženám se zvědavou duší a prahnoucím po pohybu, který uvolní tělo mimoděk. Taky nemám moc ráda předepsané, předem dané pohyby a dodržování rytmu 🙂 protože ctím ten “svůj”
Další informace

V pohybu i klidu je kouzlo a ty jsi kouzelnice.

Pro koho jsou setkání?

Cítíš, že tvé tělo potřebuje pohyb, ale nic tě neoslovuje? Nechceš se učit kroky a pravidla, ale přesto vnímat rámec a bezpečí? Toužíš po relaxaci a znovuobnovení energie? Zvu tě k ponoru do Vln vnímání.

Náplň Lekcí

Uvolnění stresu a napětí Obnovení proudění energie v těle Tvorba prožitku dechem Relaxace a uvolnění

Setkání Esence v Pohybu

Smysl má klid i akce, tma i světlo, dech i chvíle v bezdeší. Přijď a poznej sílu aktivní meditace.

Tanec Miška

Nyní je čas udělat první pohyb…

Je čas objevit radost skrze své tělo. 

Je čas udělat něco jinak.

Je čas na nové prožívání, 

na poznání jak mocný je tvůj dech a touha po uvolnění.

Jestli toužíš po pohybové aktivitě, ať už kvůli svému tělu, že máš pocit, že by mělo/mohlo vypadat jinak, než zrovna teď, nebo si chceš jenom odpočinout v příjemné uvolněné atmosféře, je tento lehce pohybově - relaxačně - taneční čas zrovna pro Tebe. Dovolíš si být se sebou, dovolíš si tancovat a radovat se ze svého těla. Vytřeseš vztek a staré nánosy křivd, možná taky velmi hluboce uložené smutky a "zaskočení" Nebudeš potřebovat diváky ani uznání, že to děláš správně, ladně, dost sexy, nebo dle někoho, kdo Ti namluvil, že je lepší sedět v koutě 🙂 Aktivní meditace nemá pravidla krom časového rámce, který je tady pro pocit, že to "jednou skončí"
lekce a termíny

Tančící žena

"Tančící žena je jako pramen vody, který nezná své koryto a přesto teče. Stává se potokem, řekou, klidným jezerem a nakonec oceánem. Přesto zůstane kapkou vody. Může být čím chce."
Zde se můžeš těšit na termíny akcí: