smyslmazena.cz

Mohendžodáro

Dodá Ti všechno co potřebuješ.
Co Ti to přinese?

Je čas. Být ženou.

Znovu objevíš své ženské vlastnosti a jejich moc. Projdi mohendžadárem a naučíš se posvátné cvičení a pozice, které doplňují energii a udržují ženskost v ladném pohybu. Oživíš svůj hormonální systém a naučíš pánevní dno relaxovat.
Naučíš se, že umění spočívá v tom vědět vše a dělat alespoň malou část pro sebe každý den. Pochopíš, že umění je vnímat svou moudrost jako samozřejmost a vyjadřovat své potřeby bez studu.
Dojdeš k poznání, že umění vnímání svého těla je nezbytnou součástí pocitu štěstí. Ponoříš se do hlubokých zážitků a zvýšíš své vědomí.
Je čas poznat Mohendžodáro a jeho základní pilíře ženství.

Poznáváš se?

4 Archetypální pozice = prožitky

Mohendžodáro - lektorka
Mohendžodáro - lektorka
Mohendžodáro - lektorka
Mohendžodáro - lektorka

Nově možné přihlášky již na podzimní kurz 2024

Daruj si jen pro sebe 3 hodiny týdně. Dovolíš si to?
UKÁZKOVÁ LEKCE

Mohendžodáro

Docházkový kurz

Mohendžodáro Tantrická jóga pro ženy

6 600 Kč

Je Mohendžodáro právě pro Tebe?

Pokud máš podobné otázky a život Ti zatím nepřinesl odpovědi, možná jsi tady správně.
Kráska a její stín

Máš pocit, že jsi přečetla všechnu literaturu ohledně sebelásky a shlédla snad všechny video návody, jak se mít ráda a pořád nepřichází pocit spokojenosti? Někdy stačí věnovat si čas a dovolit si uvolnit se v bezpečném prostoru plném pochopení, soucítění a laskavosti.

Herečka a jak nepropadat hysterii​

Hrála jsi už snad všechny své životní role a žádná Ti nepřinesla klid a vnitřní potlesk jen tak sama pro sebe?​

Kněžka a magie, která se dá pojmout i jinak

Víš, že existuje cosi jako "třetí oko" ale Tvá intuitivní metoda je jako meteorologická předpověď počasí, někdy se trefíš a jindy vidíš všechny možnosti a stále nepřichází odpověď jak bude?

Milenka a její krásná sestra prostitutka

Toužíš se odevzdat partnerovi a nevíš, co přesně to znamená v praxi a Tvá intimita je tak intimní, že o ní skoro vůbec nevíš ani Ty sama?

4 Archetypální pozice = prožitky

Každá pozice má světlou a stinnou pozici těla, takže pro každou jógovou ásanu budeme mít jednu celou lekci a závěrečné deváté setkání Vás provedu celým posvátným rituálem a obdaruji Vás certifikátem platným i pro další studium téhle unikátní sestavy.
takto vypadá lekce

Přidej se k uzavřené skupince žen, které chtějí změnit svět tím, že udělají změnu samy v sobě.

Je čas, aby se Tvé tělo skrze rituální jógu dotklo Tvé duše
Je čas ochutnat nové prožitky všemi smysly a uvidět svoji skutečnou podobu. Je čas dovolit svému tušení, aby byla rozpoznána pravdivost.

Jednoduchá základní sestava tantrické jógy Mohendžodáro Tě laskavě provede prvními čtyřmi energetickými centry ve tvém těle dle léčivého kódu, který začíná u srdce.Máš chuť se mnou projít cestu poznání Mohendžodára a uzřít ženu mnoha tváří sama v sobě?

Zanechej mi na sebe kontakt a místo v kruhu je Tvé.