Smysl má Žena      

Vítám Tě

  

Jak se vyživit, jak používat svoji vnitřní moudrost
a archetyp Matky v životě
Zvířecí ženské archetypy přináší do života transformaci pohledu na život, 

ženské sdílení přináší klid pro duši a prožitek obou rozjasňuje život. 


Źena - Intuice - Vnímání - Okouzlení - Tanec     
 Mysl - Ásana    
 Souznění - Magie - Yourpeople -Synchronizace - Láska

Co je smyslem ?

Poznání, že vše co se děje, ve Tvém životě i okolí, má prvotní jiskru v Tobě.

Vše v Tobě vzniká i zaniká. 


Pochopení, že to, čemu věnuješ pozornost, to Ti dává, či nedává smysl.

Objevení svých nesmyslných a opakujících se vzorců chování ve vztahu i sama k sobě.

Uvolnění se do pocitu, že jsme právě takové a v pořádku, protože jsme ženy.


Pohyb - Meditace - Klid - Tanec - Vědomý výdech - Ásany - Hra - Oživení energetických center - Mudry prstů -  Laskavá péče - Sdílení otevřených srdcí - Bezpečí a soukromíDům je dům, domov z něho udělá žena, když cítí, 

že to pro ni má smysl.

Žena dává život i smysl všemu a všem okolo sebe, 

když cítí.

Zvu Tě na objevnou cestu za pocitem


Máš čas? 

Je čas

Prožitkový víkend zaměřený na oživení všech smyslů.


Objevování svých skutečných potřeb a jejich naplnění.

Ženské meditace, které deprogramují minulost a její vliv na současnost. 

Spočinutí v náručí bezpečí a péče, kterou každá z nás tolik potřebuje. 

Pečujeme o druhé, ale máme čas pro sebe?


Ženská meditace Tě provede Tvým vnitřním světem.

Stačí si to dovolit - 

udělat si na sebe čas.


Co nás čeká v průběhu pobytu?


Ženské meditace a prožitkové cvičení


Dotkneme se meditace, jak ji možná neznáš. Ženská aktivní meditace je souhrn všech možných aktivit od tančení přes třesení a vlnění, vibrace a vědomý dotek, různé relaxační polohy, mudry prstů a jejich biorezonanční účinky. Každá meditace léčí jinou část ženského podvědomí.

Na tělesné úrovni prožijeme 3 zvířecí ásany, které vychází z učení Mohendžodára ženské zvířecí archetypy -  která jsou prožívané hluboce v nitru a propojují tělo, mysl a duši. V každé meditaci je tělesný projev jako základní pilíř energie, se kterou pak tělo pracuje i v relaxační části. Pro každou archetypální část je přímo vytvořena muzikoterapeutická hudba, stvořena přímo zakladatelem Igorem Samotným.

Poznání uvolněného těla, způsob dýchání, který na chvíli zastaví mysl, biorezonanční mudry prstů, které oživují a uzdravují prastaré instinkty a seznámení se ze zvířecími archetypy pro konkrétní ženský aspekt. Připomeneme si, jak důležité je cítit pocit "jak se cítím?"Strava a ubytování


Čichový a chuťový smysl nám oblaží svým kulinářským uměním Terezka Jeřábková. Vegetariánskou stravou, kterou připravuje z čerstvých sezónních surovin a domácích produktů. Jídelníček je pestrý a pitný režim zajištěný po celou dobu z domácích čajů, limonád i čisté vody. Vše je v dokonalé harmonii a Terezka opravdu umí pečovat o účastníky kurzu, že se tam cítíte jako v bavlnce. Zažila jsem to na vlastní kůži a chuti. Nezapomenutelné...

Více o zážitkové kuchyni a Terezce zde


Jeden se smyslů, který se dá krásně procítit na vlastní kůži je hmat - dotek, a ten, kromě prožívání v meditacích, můžeš zažít, když využiješ nabídky masáží přímo v centru . Masérna je ukrytá pod korunami stromů v překrásné zahradě a masér je citlivý profesionál.

Nabídka masáží je zde  

Pokud máš ráda hezké prostředí kolem sebe, tak Your People centrum je přesně pro Tebe. Krásně zařízené pokoje (opravdu odpovídají prezentaci :-), čistota, smysl pro pořádek. Koupelny jsou sdílené jako doma, když potřebuješ soukromí, máš ho mít. K dispozici je vana i sprchy, když něco náhodou zapomeneš, je v koupelně vše k dispozici. Ručníky, šampón, ručně vyrobená mýdla, fén a jiné ženské nezbytnosti.

Navíc je v celém objektu na zdech umění, u kterého je nutné se zastavit a procítit jeho sílu. Malováno určitě z jiné dimenze :-) 

Více o ubytování zde

Co potřebuji s sebou a co na sebe?

Pro ženské meditace je vhodné volné a pohodlné oblečení. Ženské meditace vybízí k prožitku ženství v šatech či sukních, ale doporučuji si oblečení navrstvit, aby Ti bylo pohodlně i při prožitkovém cvičení. Každá meditace má osobité zadání. Více konkrétně v emailu po přihlášení  a přímo na místě. Polštáře pro pohodlné sezení jsou v jógovně k dispozici, stačí si vzít jenom svoji deku.Shrnutí 


Smyslem celého pobytu je naladit své ženské vnímání víc ke svému nitru. V srdci každá z nás touží po klidu a to nejenom ve fyzické rovině, ale především v duševní a psychické.

 Ženské meditace a různá dechová cvičení,  tanec a tvůj hlas, Tě navedou tím správným směrem pro Tvůj další vjem. Co mohu pro sebe udělat hned teď? Jak se naladit před důležitým setkáním? Jak si ulevit? Co vůbec cítím, když se sama sebe dotýkám? Proč se cítím jinak, než si myslím, že bych se měla cítit? Proč mi nikdo nerozumí? Jak to, že všechny to mají jinak?

Na tyhle všechny a na Tebou položené konkrétní otázky si odpovíš sama, když se odevzdáš meditaci a jejím léčivým tónům, které pro ženy speciálně stvořil lektor a vizionář, spoluzakladatel  Mohendžodára Igor Samotný. Meditace jsou přirozenou cestou ke zdraví každého člověka, ženské meditace přímo podporují ženské zdraví a jsou jednoduché. Meditace sama o sobě provokuje a zároveň objevuje hloubku. Není potřeba mít jakékoliv znalosti, či fyzické předpoklady.

Meditace je určena všem ženám bez rozdílů.

Meditace je pohled dovnitř, ztišení, uvolnění, zjednodušení, rozpuštění,  poslouchání, vnímání toho,

 co cítím právě teď. 

Meditace má smysl.

Více o meditacích a Mohendžodáru zde"Odevzdej se vyšší moci, při aktivní meditaci"

Něco na závěr

Víkendový pobyt má speciálně sestavený program pro postupné uvolnění všech smyslů a poznání vybraných typů zvířecích archetypů, které symbolizují hluboké psychické stavy spojené se sexualitou a ženskou hlubokou duší. Archetyp ženy se smyslem pro kreativitu, smyslem pro řád v životě a intuitivní hluboké cítění...

 Jsou pro to vytvořené čisté symboly, nezatížené žádnou mytologií, ani kulturními podmínkami. V intuitivním tanci totemového zvířete najde každá žena rezonanci se svými psychickými vzorci. Od dětství až po stav, ve kterém je zrovna teď. Uvolnění těla a konkrétní zadání v meditaci otevírá nové možnosti a dává nový vhled na svůj život a jeho prožívání.


Cena za víkendový pobyt v krásném prostředí s dotekem meditací Mohendžodára


Termín zatím není, ale i tak je možné se přihlásit.

Obdržíš email, hned jak bude termín potvrzený a

když to bude aktuální. Děkuji za pochopení  

6600,-Kč

2x snídaně/ 2x oběd/ 2x večeře

ubytování

zážitkový a meditační program

osobní sdílení a individuální péče

/v ceně není profesionální masáž - možnost rezervace přímo v centru/


Má to smysl?


 Pojď nahlédnout do svého nitra a poznat sílu aktivní ženské meditace.

 Teď je ten správný čas!

prožít na vlastním těle a v duši, že

smyslem Tvého života jsi Ty


Pokud máš zájem zúčastnit se se mnou a dalšími ženami prožitkového víkendu, vyplň prosím formulář a já tě budu kontaktovat s aktuálními informacemi. Děkuji za důvěru. 

Michaela


Počet míst kvůli pohodlí a příjemnému prožitku je max 14 žen.

Děkuji za pochopení.Pokaždé mně překvapí, jak nádherné společenství žen se utvoří. 

Budeš jeho součástí.


Veškeré údaje slouží pouze pro zpětný kontakt a následnou komunikaci.

Nepořizuji záznamy z akce. Ctím soukromí všech zúčastněných žen a jejich právo na odpočinek.

Údaje neposkytuji nikomu dalšímu a jsou u mně v bezpečí. Po skončení akce je na požádání odstraním ze svého seznamu a nebudu ani posílat informace o dalších akcích mnou pořádaných, ani je neposkytnu třetí straně.


Spolujízda na víkendový pobyt v centru Your People je možná. Před začátkem akce rozešlu email s emailovým kontaktem všech účastnic, abyste mohly nabídnout případný odvoz nebo přijmout nabídku na spolujízdu. Pro cestu vlakem je možnost vyzvednutí na zastávce Senohraby přímo majitelem centra.


Jsem moc vděčná, že se potkám zrovna s tebou :-) 

Každá žena, která pozná sílu aktivní meditace

 je světlem na cestě dalším ženám.

 Ženy, pojďme rozzářit svět... 


Pár slov o mně, co mně těší a tak...

Jsem původem Slovenka, žiji s mužem již pěkných pár 18 let v harmonickém manželství. Dva synové už dospívají a mojí vášní se stalo poznávání smyslu života. 

Na mé cestě bylo velmi podstatné objevení rituálu Mohendžodáro. Již 9 let touto cestou kráčím, pořád se učím nové věci a zároveň už pátým rokem dělám společnost ženám, které se taky touží vydat na cestu poznání sama sebe skrze tento magický rituál. Provázím je na cestě objevů protikladů v sobě, tančíme v meditacích, usedáme do ticha, smějeme se, pláčeme radostí i smutkem a prožíváme danou chvíli jak nejlépe umíme. Každá lekce je něčím výjimečná, stejně jako každá žena, kterou jsem na své cestě potkala. Jako lektorka i jako žákyně. 

Teď poznávám tanec, jeho magii a objevuji mnoho tváří Mohendžodára v každodennosti. Zvířecí archetypy a ženské meditace se staly mým průvodcem a jejich symbolika se promítá do běžného života. 

Každodennost prověřuje mé učení. Rozmotávám smyčky svého myšlení a cítění a každý den děkuji za příležitost BÝT.

Jsem certifikovaná lektorka základního stupně Mohendžodára, absolventka I. II. III. a IV. stupně Mohendžodáro školy s 5. letou praxí -  lektorka ženských kruhů, mentorka ženských meditací level I. II. a III. - zvířecí ženské archetypy. Absolvovala jsem OSHO Terapeutický trénink katarzních technik.

Momentálně se věnuji studiu Magie ženského tance

...rozmotám smyčku... s Miaelou